Něco málo o mně

9. července 2009 v 15:16 | AV |  Moje maličkost

Jmenuji se Alena, narodila jsem se před 50 lety, třináctého dne osmého měsíce, ve znamení Lva. Je to současně den mého svátku .
Ač jsem vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Pardubicích, zajímám se o všechny možné ruční a umělecké práce. Doufám, že mi můj dědeček, vážený učitel a divadelník, spisovatel a malíř, Josef Tonar, daroval do vínku trochu svého talentu. Ten se snažím využívat téměř denně při mé práci i všech zálibách a koníčcích. Miluji malování, keramiku, zahrádku, šití, pletení, vaření, pečení a zdobení dortů, kynologii a další zajímavé činnosti.
Spoustu času v poslední době věnuji hlavně svému prvnímu vnoučkovi Matýskovi, který je mým velkým sluníčkem v životě.
Vše, co dělám, konám s radostí a upřímností, pro potěšení své, ale hlavně mých blízkých a přátel.
Taková jsem já. Alena

Moje velké poděkování patří kamarádce Ladě z pohádky, která mi pomohla stránečky realizovat a naučila mne s nimi pracovat.
několik různých pohledů na mě podle data narození:
Klasický horoskop:
Znamení Lva dává lidem, kteří se v něm narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je velkorysé a přátelské. Tito lidé o sobě zpravidla nemají žádné pochybnosti, protože věří svým pracovním i morálním kvalitám a důvěřivě posuzují i své protějšky.
Ascendent v Panně symbolizuje lidskou schopnost uspořádat svou osobnost, chápete rozdíl mezi dobrým, lepším a tím, co dělá duši čistou.
Během jediného dne přeletí éterem doslova miliardy myšlenek a představ. Vaše vysoká citlivost se smyslem pro pořádek vás nutí kriticky zkoumat všechno, co do sebe vstřebáte…

Keltský horoskop
Člověk, který se narodil pod vládou Topolu, se rychle učí a rychle chápe.

Indiánský horoskop
Losos je symbol obrovské síly, energie. Na své cestě zdolává nespočet zdánlivě nepřekonatelných překážek. Jako by měl nezlomnou vůli, obrovský motor, který ho žene vstříc úspěchu. Navíc je od přírody vybaven očividnou mrštností a hbitostí, které mu putování ulehčují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Efik Efik | E-mail | 15. února 2011 v 14:15 | Reagovat

Přeji krásný dobrý den. marně jsem si lámala hlavu, kde najdu Váš e-mail. tak Vás pozdravím skrz komentář a snad si těch pár mých řádků přečtete. inu, jak jsem slíbila, tak píšu. doufám, že po zdravotní stránce už se cítíte dobře, a že na sebe dáváte pozor. ikdyž, jak jsem měla tu možnost Vás poznat, tak jste stále v jednom kole:-) po shlédnutí Vašich webovek musím říci, že jste opravdu velmi všestranná a hlavně šikovná...dortíčky jsou k nakousnutí. pokud budete mít zájem se mnou navázat kontakt, budu se těšit. můj e-mail je vetrovskaeva@seznam.cz :-) přeji hezký zbytek dne. Eva Větrovská z nemocnice ve Dvoře. PS: pomáhat a chránit! :-)

2 Milada a Olda Milada a Olda | E-mail | 13. srpna 2014 v 20:30 | Reagovat

Přejeme hodně zdraví,lásky a štěstí do dalších let.
A to dvakrát.!

3 BenyZ BenyZ | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:39 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama